Koniec sezonu 2020/2021

Zakończył się kolejny sezon naszej ligi. Mistrzem, w pełni zasłużonym, został zespół LZS Pomocna. Byli bezkonkurencyjni, pierwsza utratę punktów zanotowali dopiero w drugiej połowie sezonu, a przegrali mecz jak już mieli zapewnione mistrzostwo  na 3 kolejki przed końcem. Z tej drużyny był też najlepszy strzelec Mateusz Płóciennik i najlepszy bramkarz sezonu Dawid Minicki. Wicemistrzem został K.K. Service Golinka, a brąz przypadł LZS Słupi Kapitulnej. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn, jednak ekipa z Zielonej Wsi z powodu braku kadrowych została wycofana z ligi. LZS Pakosław zajął 4 miejsce, LZS Sobiałkowo było 5. a LZS Sowy 6te.

Teraz zasłużony odpoczynek i wracamy jesienią. Jeżeli jest ktoś zainteresowany dołączeniem do ligi zachęcam do kontaktu przez nasze konto na face, tylko LZS

PS LZS Pomocno wystąpi 14-15/08 w Pucharze Polski , zagra z Rydzynakiem II Rydzyna

PS 2 Zdj w miniaturce dzięki życzliwości rawicz24.pl