Podsumowanie zebrania

Liga rusza 17 września, 8 zespołów. Dołącza LUKS POS-MET Szkaradowo i LZS CHojno-Sarnowa.

Terminarz na dniach podam, proszę o chwile cierpliwości.

Gramy na boiskach w Sowach, Pakosławiu, Szkaradowie, Słupi Kapitulnej i Dębnie Polskim.

Króla strzelców, jeżeli będzie sytuacja, że kilku graczy będzie miało taką sama ilość bramek, wyłonią rzuty karne wykonywane w ostatniej kolejce.

Wybór najlepszego bramkarza w tym sezonie będzie się odbywał na zasadzie plebiscytu, przedstawiciel każdej drużyny będzie przyznawał punkty wszystkim bramkarzom (oprócz swojego) w głosowaniu tajnym. Zobaczymy jak to wyjdzie, o szczegółach będę informował jeszcze, ale proponuje przyglądać się bramkarzom w meczach. Pod uwagę będą brani tylko bramkarze, którzy zagrają większość meczy w sezonie dla danej drużyny.

Zwiększyliśmy też wpisowe i co za tym idzie pula nagród tez została zmieniona. Za 1 miejsce bon na zakupy sportowego sprzętu 700 zł, za drugie miejsce 400 zł za 3. miejsce 200 zł. Każda drużyna tradycyjnie otrzyma piłkę i dyplom. Na koniec sezonu, jeżeli zajdzie taka potrzeba i dana drużyna będzie potrzebowała więcej niż 20 medali to należy to zgłosić, organizatorzy ogarną temat.

Do kierowników drużyn prośba o potwierdzenie strzelców i kartkowiczów w danym meczu, będę z każdym kontaktował się sms-owo. Porównam z protokołem i w ten sposób unikniemy pomyłek.

Sędziują nam ludzie z OZPN Leszno, co do jakości ich usług nie mamy zastrzeżeń oczywiście, ale przypominam, żeby zwracać uwagę na czas zawodów, gramy 2 razy po 40 minut.Ewentualne odstępstwa od tego proszę zgłaszać prezesowi Dudzie zaraz po meczu.

to chyba tyle, innych zmian w regulaminie nie ma.

Życzymy udanej zabawy, bo wiadomo o to w naszej lidze chodzi .

TYLKO LZS !!!